Volné pracovní poziceAktuální nabídka pracovních pozic Přehrát video

Chcete se přidat do našeho pracovního týmu? Podívejte se, jaká pracovní místa aktuálně nabízíme, možná hledáme právě Vás.

Aktuálně hledáme

CEDR Pardubice o.p.s. – pobočka Ústí nad Orlicí

přijme vedoucího sociálního pracovníka

Pracovní úvazek: 1,0

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Kyselová, tel.: 737 253 278, e:mail: kyselova@cedrops.cz

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Nástup: dle dohody/srpen 2021

Webové stránky: www.cedrops.cz

Nabízíme:

  • smysluplné pracovní uplatnění v organizaci s dlouholetou tradicí
  • odborné zaškolení a další průběžné vzdělávání
  • supervizi, intervizi, týmovou spolupráci
  • mzdu: od 30.000,- Kč, navýšení po zkušební době
  • zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, další bezplatné vzdělávání

Požadavky:

  • odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru)
  • spolehlivost, kreativita, pozitivní přístup a ochota pracovat v týmu
  • dobré komunikační schopnosti
  • předpoklad zájmu o práci s lidmi s duševní nemocí, vstřícný postoj k cílové skupině
  • ochota průběžného vzdělávání
  • bezúhonnost
  • samostatnost v rozhodování
  • praxe v oblasti sociálních služeb

Náplň práce:

  • zajišťování chodu a plánování průběhu sociálních služeb, zodpovídá za provoz pobočky
  • úzká spolupráce s vedením organizace
  • koordinování a metodické vedení týmu, vedení porad, kontrola a hodnocení podřízených pracovníků
  • pracování na rozvoji služby a zvyšování její kvality, spolupodílení se na tvorbě metodických postupů, aktualizaci dokumentů, zavádění standardů
  • administrativní činnost, zpracování výstupu služby, statistických údajů
  • prezentace služeb na veřejnosti, spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
  • spolupráce s cílovou skupinou dospělých lidí se zkušeností s duševním onemocněním
  • zajištění chodu sociálně terapeutických dílen
  • přijímání nových klientů
  • přímá práce s klienty, podpora při sestavování a následné provázení klienta individuálním plánem
  • vedení dokumentace
  • vytváření skupinových programů

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu, motivačního dopisu a splnění požadavku odborného vzdělání. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.

Pro práci s klienty se získaným poškozením mozku hledáme PRACOVNÍKA KOGNITIVNÍ REHABILITACE (PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)

Kdo jsme?

· Centrum Kompre poskytuje komplexní služby v oblasti neurorehabilitace a sociální práce

· Ojedinělá sociální služba pro cílovou skupinu dospělých osob se získaným poškozením mozku (cévní mozkové příhody, úrazy, onemocnění), vč. podpory jejich rodin a pečujících

· Služby jsou poskytované zdarma, terénní i ambulantní formou

Co Vás čeká?

· Absolvování akreditovaného kurzu Kognitivní rehabilitace v sociálních službách (hrazeno zaměstnavatelem)

· Individuální práce s klienty převážně v jejich domácím prostředí

· Rehabilitace poškozených kognitivních dovedností klientů – paměť, koncentrace, soustředění, učení, myšlení, řešení problémů, plánování, efektivní zvládání aktivit apod.

· Práce s kompenzačními pomůckami

· Podpora pečujících osob klienta (zácviky, týdenní domácí cvičení atd.)

· Organizace práce, plánování, práce s dokumentací a spolupráce s členy multidisciplinárního týmu

Co očekáváme?

· Min. SŠ vzdělání s maturitou + odborná způsobilost Pracovníka v sociálních službách podle § 110 zákona o sociálních službách

· Vítaná praxe v oboru a předchozí zkušenost s prací v sociálních službách, zdravotnictví či speciálním školství

· Kreativita a ochota učit se novým věcem

· Zdravotní způsobilost

· Chuť pomáhat druhým, empatie, pozitivní myšlení

· Pracovitost, laskavost, trpělivost; schopnost pracovat samostatně i v týmu

· Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

· Uživatelská znalost práce na PC

· Občanská a morální bezúhonnost

Co nabízíme?

· Zvýšení profesní kvalifikace – bezplatné odborné akreditované vzdělávání

· Zajímavou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace

· Flexibilní nastavení pracovní doby

· Stáže u odborných institucí v ČR i zahraničí

· Dohodu o pracovní činnosti (či DPP) v rozsahu max. 0,5 úvazku do konce r. 2021 (i poté předpoklad dlouhodobé spolupráce)

· Plat 13. 000,- Kč (při úvazku 0,5)

· Nástup možný ihned nebo dle dohody (nejdéle v září 2021)

Pokud Vás nabídka zaujala, životopis a motivační dopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu:

Mgr. Jana Vítková, tel. kontakt: 770 103 936, email: vitkova@cedrops.cz

Dále přijmeme VEDOUCÍHO MOBILNÍ DÍLNY

Kontaktní osoba: Bc. Lenka Pospíšilová, DiS., tel.: 739 417 720,

e:mail: pospisilova@cedrops.cz

Místo výkonu práce: Jana Palacha 324, 530 02 Pardubice

Nástup: dle dohody/srpen 2021 Webové stránky: www.cedrops.cz

Nabízíme:

– smysluplné pracovní uplatnění v organizaci s dlouholetou tradicí

– práci na hlavní pracovní poměr

– mzdu: od 20.000,- Kč, navýšení po zkušební době

– zaměstnanecké výhody: 5 dní sick days

Požadavky:

– odbornost, manuální zručnost

– pracovitost, pečlivost a spolehlivost

– schopnost vést tým zaměstnanců

– bezúhonnost

– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

– údržba budov organizace

– zabezpečení chodu dílny

– údržba a úklid zeleně, sekání trávníků

– likvidace náletových dřevin

– sezónní úklid listí

– údržba firemních vozidel

– přijímání zakázek

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.

Dobrovolnické pozice

Práci s dobrovolníky zajišťuje pro CEDR o.p.s. Dobrovolnické centrum KONEP. Dobrovolnické centrum Koalice nevládek Pardubicka hledá dobrovolníky, kteří se chtějí podělit se svými zkušenostmi a dovednostmi a podat tak pomocnou ruku těm, co to potřebují.

Na webovém portále Dobrovolnické centrum KONEP jsou zveřejněny aktuální dobrovolnické pozice. CENTRUM KOMPRE aktuálně buduje základnu dobrovolníků pro své klienty se získaným poškozením mozku. Pokud máte zájem o tuto formu pomoci, prosím kontaktuje KONEP přes tento odkaz:

Nabídka dobrovolnictví