Jak se k nám dostanete Přehrát video

Navštivte nás v Pardubicích nebo v Ústí nad Orlicí.

Sídlo společnosti

CEDR Pardubice o.p.s. sídlí na adrese Jana Palacha 324, 530 02 Pardubice V – Zelené Předměstí. Budova sídla společnosti se nachází v areálu, který najdete přes silnici naproti společnosti Kávoviny a.s. Nejbližšími zastávkami městské hromadné dopravy jsou zastávka trolejbusu Na Spravedlnosti a poté zastávka na 17. listopadu.

Pokuď jedete automobilem, zabočte z hlavní ulice Jana Palacha do ulice Milheimova, která se nachází přes silnici naproti prodejně Billa (Na Spravedlnosti). Na nejbližší křižovatce zabočte vpravo do ulice V Ráji, dojeďte až na její konec a zabočte vpravo do ulice Na Staré poště. Po cca. 100 metrech zabočte vpravo do areálu. Pojedete podél separačního dvora, na jehož konci zabočíte vlevo a pojedete rovně až k budově č. 15, ve které sídlí společnost CEDR Pardubice o.p.s.

 

 

 

Pobočka v Ústí nad Orlicí

Pobočka CEDR – Centrum duševní rovnováhy o.p.s. v Ústí nad Orlicí se nachází na adrese T.G.Masaryka 115, 562 01  Ústí nad Orlicí v uličce nedaleko Finančního úřadu. Nejbližší zastávkou městské hromadné dopravy je zastávka autobusu Rieter v ulici T. G. Masaryka.